KONST / Litografier / Färglitografi 8012259
nr 801 2259
Färglitografi
Kubistiskt motiv, signerad, 56x58
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:07:50
100 kr
600 kr
250 kr
450 kr
600 kr